Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvod

Zhruba před 6 lety se parta místních (ne)sportovců rozhodla nad sklenkou lahodně vychlazeného moku G, že na stará (mladá) kolena by mohli opět trápit svá těla pod tíhou sportovní činnosti. Vzhledem k věku a kondici účastníků se usmysleli, že nohejbal je nenáročný sport a mohli by si jím zpestřit nedělní dopoledne na hřišti 2. ZŠ Beroun. Po dvou letech se usneslo, že hraní za zavřenými dveřmi nenaplňuje jejich sportovní cíle a rozhodli se proto zkusit účast na nějakém amatérském turnaji.

 

Po zvládnutí počínající nervozity z turnajů se mezi hráči objevili skutečné talenty. Tým se vyprofiloval do kvalitních hráčských trojic a začali se pomalu slavit úspěchy. I přes účast silnějších týmů posbírali cenné zkušenosti.

 

Díky těmto zkušenostem se z amatérů stali profesionálové ("téměř"). Nehrající trenér (stále mladý a perspektivní) pan Pavel Veselý se z webových stránek dozvěděl o založení nohejbalové ligy v berounském okrese. Na kulturní akci v soukromém klubu "MRKEV" se  usneslo, že tato soutěž bude ideálním odrazovým můstkem v jejich sportovní kariéře.

 
TOPlist
aktualizováno: 05.03.2013 20:56:33